BMW 7-seeria

BMW, nagu oodati pärast spioonide fotosid, värskendas oma juhtivat sedaan 7 seeriat. Uuendatud mudel on saadaval aprillis. Peamine välimuse muutus oli suurema restiga, mis valmistati uue BMW X7 crossoveri stiilis. Lisaks sellele on auto saanud uusi LED-esilaternaid ja ringlussevõetud tulesid, samuti väljalaskesüsteemi kaitserauad ja väljalasketorud.


Kui on lihtsam öelda, langesid peamised muutused keha esiosale ja taga olev uuendatud auto ei erine oluliselt eelmisest versioonist. Küljelt võib tähele panna ka nn. Hockey stick’i erineva vormi esipaneelidel ja kergelt muudetud kapuutsil.


Lipulaeva sedaani interjöör valmistatakse uue 3-seeria, X5 ja X7 stiilis. Esiteks on täiesti digitaalne instrumentide paneel ja uus multimeediasüsteem, mille ekraan on asetatud esipaneelile. 12,3-tolline multimeediaekraan iDrive 7 kuvab kogu vajaliku teabe ning saate süsteemi tervitada häälkäsklustega pärast tervitamist Hey BMW. Lisaks on kesktunnelil multimeediumiga töötamiseks mõeldud puutetundliku paneeli valik.

Auto jaoks on teil võimalik valida mitmesuguseid seadistusi tagaistme diivanist – 3-kohaline ja 2-kohaline eraldi istmetega. Viimistlus on selle klassi autodele loomulikult rikas ja traditsiooniliselt kõrge kvaliteediga.


Aktiivmugavuse valik on saadaval ka maantee eelvaate funktsiooni abil, mis võimaldab sõidukiirust automaatselt lähtestada ja kohandada ennast tulevale teele suurema reisijate mugavuse huvides.


Ajakohastatud BMW 7-seeria sedaanide spetsiifiliste muudatuste maksumus on mõeldud müügi alguseks lähemale.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *