Mercedes-Benz X-klass on saanud 6-rataste versioonide

Pickup Design – Carlex Designi jagaja pickup’iga töötamiseks – tutvustas Exy Monster X projekti. Mercedes-Benz X-klassi pikapi 6-kujuline versioon.

Tuning stuudio Carlex Design teatas alambrändi Pickup Designi loomisega, mis, nagu nimigi osutab, parandab pickup’i. Esimene projekt oli Exy Monster X kontseptsioon – Mercedes-Benz X-klassi 6-kujuline versioon.

Ilmselt sai auto Cartell Designi oktoobrikuu alguses müstilisest kontseptsioonist koosnev versioon, kuid alates sellest ajast ei ole ta enne uue ettevõtte käivitamist midagi näidanud.

Kuid mõiste “seeria” on ka suhteline, kuna tegelikku illustratsioone kujutatud masin ei ole veel olemas. Pickup Designis deklareerivad nad, et kõik uudsuse kehaosad on valmistatud süsinikkiust, kettad saavad suurema suuruse võrreldes baasjuhtumiga ja lastiruumi sisemust lõigatakse kontrastset kaitsekattega.

Kuigi ühtegi toiteploki kohta pole andmeid. Põhi X-klassi versioon on varustatud 258-hobujõulise 3-liitrise V8-ga. Samuti pole teavet selle kohta, kas ajamil on kõik kolm telge, või pikap jääb 6×4 formaadis.

Pickup Design kavatseb oma monsteri varustada süsinik-keraamiliste piduritega, alandatud vedrustuse ja kahe vintsiga – keha eesmises ja tagumises osas.

Samal ajal jääb küsimus endiselt, kas Exy Monster X kontseptsioon asendab eelnevalt näidatud 6-ratta Mercedes-Benz Carlex Designist või on see X-klassi tuningu teine versioon ettevõttest.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *