2020 Lexus RC F Track Edition

Kupee uuendamine Lexus RC F tõi mudelile uue muudatuse. Detroitis tutvustas bränd Track Editioni versiooni, mis on loodud võidusõidurajadeks.

Detroiti autoesitusel näitas Lexus uuendatud RC F Coupe’i ja uut spordiauto muutmist – piiratud väljaanne Track Editioni võistlusraja jaoks. Autot tutvustati paar kuud pärast seda, kui Pariisi autofestivalil esmakordselt debüteeris Lexus RC.

Üks peamisi uuendusi oli kaalulangus. Rasket kupee kergendati 80 kilogrammiga – nii, nagu Track Editionist, tundus see, et keskmise suurusega täiskasvanud mees jäeti maha! Kuid siiski on uudsus ikka veel raskem kui BMW M4 CS.

Massiline vähendamine saavutati CFRP laialdase kasutamise tõttu. Süsinikkattega katus ja kapuuts, jõuseade, mis asendab tagaistmeid. Samuti ilmus auto Brembo süsinik-keraamilised pidurid ja 19-tollised sepistatud rattad BBS.

Atmosfääri 5-liitrine V8 ei jätnud ka märkamata. Inseneridel õnnestus mootorile lisada 5 hj. ja võimsusraja väljaanne on 472 hj 8-käigulise tagumise ratta ajamiga kupee on saanud parema dünaamika saavutamiseks muudetud ülekandearvud.

Puudub teave selle kohta, kui palju Lexus RC F Track Editioni tehakse.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *